A tým - 23. kolo - TJ Sokol Nová Ves

A tým - 23. kolo - TJ Sokol Nová Ves - obrázek

mirkinho - A tým v Nové Vsi po skvělém výkonu vyhrál 4:1.
A tým jel do Nové Vsi v roli outsidera, a začátek zápasu tomu odpovídal. Úvodní tlak domácích vyústil ve vedoucí branku. Na tu ale odpověděl o několik minut později Řízek, když nekompromisně zakončil svůj únik po krásné přihrávce do ulice. Něco podobného se povedlo i Vondrákovi a poté znovu Řízkovi. V poločase jsme tedy nečekaně vedli 3:1. O poločas se přes hřiště přehnala bouřka, která zdržela hráče v kabinách, ale malé zdržení ani změna podmínek neměla na průběh zápasu větší vliv. Domácí se snažili průběh hry zvrátit, ale buď stříleli vedle nebo střely kryl dobře chytající Brož. Ke konci zápasu se ještě dostal skrz otevřenou obranu domácích Morávek a zakončil hezky k tyči. Odvážíme si tak 3 body a udrženou naději na záchranu. Vojkovice i Lobkovice bohužel vyhrály, takže stále ztrácíme 3 body na nejbližšího konkurenta - Vojkovice. Za týden nás čeká doma Pšovka.

TJ Sokol Nová Ves - TJ Kly 1:4 (Řízek, Vondrák, Řízek, Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka P., Hulička, Hříbal, Sobotka - Demeter (70. Šulc), Morávek, Zelenka J., Joachymstál - Vondrák, Řízek (83. Bursa)