Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - 23. kolo - Vitana Byšice

A tým - 23. kolo - Vitana Byšice - obrázek

A tým - 23. kolo - Vitana Byšice - obrázek

K dalšímu zápasu vyrazil A tým do Byšic, žádné body však nepřivezl...číst celé.
V zápase prakticky už o nic nešlo, oba týmy se totiž pohybují ve středu tabulky, stejně se však děly věci. V první půli se nic závažného nestalo ani před jednou z branek. Do větší šance se dostal jen Hříbal, ale branku po centru z pravé strany netrefil. Po změně stran musel několikrát zachraňovat Brož. Poté odpískal rozhodčí Pos velice spornou penaltu, řekl bych až vymyšlenou, samozřejmě pro domácí tým. Proksh s přehledem proměnil. Po několika minutách se pískala druhá penalta - tentokrát oprávněná. Domácí útočník se řítil sám na našeho Brože, který o něj neštastně zavadil a právem dostal červenou kartu. V kabině byl pak napaden domácím prezidentem klubu Hroškem. Nechci tu teď rozebírat, co se v kabině stalo. Ve čtvrtek je zasedání disciplinární komise, kde se bude incident řešit. Kdo na zápase byl, nechť si přečte směšnou výpověď pana Hroška. Pro ty, co tentokrát nemohli vyjet z kelským fanklubem, je tu (pravdivá) výpověď pana Huličky:

"Na vyloučeného brankáře v kabině hostí zaútočil prezident domácího klubu, udeřil ho pěstí do obličeje a prsou. Hráč byl v nemocnici a má lékařské vyjádření. Celou událost nahlásil na policii.

Vyloučení bylo přísné, ale spravedlivé. Brankář, na kterého šel sám jeden z domácích hráčů, byl u míče pozdě a neúmyslně ho srazil. Při odchodu prásknul asi dvakrát dveřmi. Pak už jen lidi křičeli, že nám mlátí hráče v kabině. Dostal do zubů, měl zkrvavenou tvář a zhmožděniny. Pořadatelská služba vběhla do kabiny, když už bylo po všem.

Náš hráč měl zatnout zuby a vydržet to, ale byl pod tlakem, protože nás rozhodčí Pos řezal, co se do nás vešlo, a pomohli tomu také diváci. Ale řešit bouchnutí dveřmi pěstmi je neadekvátní, navíc od prezidenta klubu."

Zápas se dohrál, ale nic závažného se již nestalo. Po ostudě, která jistě bude mít dohru, si tak neodvážíme ani bod.


Vitana Byšice - TJ Kly  2:0 (Proksh z PK, Hütter z PK)

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Hulička, Lajn, Veselý - Zelenka, Hříbal, Morávek, Matucha - Joachymstál, Vondrák

Náhradníci: Březina, Panis, Šrámek

ČK: Brož

Fotky jsou v Galerii nebo zde.


02.06.2009 21:24:44
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one