A tým - 24. kolo - FK Pšovka Mělník B

A tým - 24. kolo - FK Pšovka Mělník B - obrázek

A tým doma přivítal B tým Pšovky...číst celé
Hned v první minutě zápasu se hosté dostali do vedení, když naše obrana nepokryla jednoho z útočníků Pšovky. Hráči našeho "áčka" se však nepoložili a jejich útočná snaha se vyplatila. Na centr Kuby Vondráka si krásně naběhl Matucha a hlavou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. O několik minut později dokonal obrat pěknou střelou z voleje Morávek. Kly byly rázem na koni. V druhé půli si však dal vlastní gól Martin Veselý. Po rohu nešťastně srazil míč za Brožova záda. V samém závěru utkání nejprve uviděl hostující Šesták po druhé žluté kartě i červenou, ovšem i v deseti se dokázali hosté prosadit. Na tečovanou střelu náš brankář nedosáhl a tak se Pšovce podařilo otočit zápas zpět ve svůj prospěch. Příští týden vyjede A tým na hřiště prvního celku tabulky, tedy Veltrus. Hraje se v sobotu od 17:00.

TJ Kly - FK Pšovka Mělník B  2:3 (Matucha, Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Hulička, Lajn, Veselý - Zelenka, Hříbal (C),  Morávek, Matucha - Joachymstál, Vondrák
Náhradníci: Panis

ČK: 87. Šesták