A tým - 24. kolo - FK Pšovka Mělník B

A tým - 24. kolo - FK Pšovka Mělník B - obrázek

mirkinho - A tým znovu předvedl dobrý výkon a doma porazil Pšovku B 3:1.
A tým do zápasu vstupoval s jasným cílem - získat 3 body. Nic jiného by totiž nestačilo na udržení naděje na záchranu. Ze začátku byla však hra vyrovnaná, do prvních šancí jsme se dostali až po 20 minutách hry. Zato byly pořádné, kdyby Pšovka o poločas prohrávala 3:0, nikdo se nemohl divit. Proměnili jsme však jen jednu - Joachymstál po pěkné kombinaci doklepl do prázdné brány. Bohužel jsme zaspali úvod druhé půle a inkasovali. Stál jsem ještě frontu na klobásu, když najednou lidi zařvali gól, takže jsem ho ani neviděl. Naštěstí jsme se nezalekli a hráli dál svou hru. Ta přinesla i další šance, které vyústily v jednu branku Řízka a Joachymstalovu druhou branku utkání. Pšovka měla také nějaké šance, ale buď netrefila bránu nebo to kryl Brož. Takže jsme znovu vyhráli, ale Vojkovice i Lobkovice taky. Lobkovice si zajistily záchranu doma s Novou Vsí, kterou porazily 4:0, přičemž nedaly dvě penalty, Nové Vsi rozhodčí vyloučil jednoho hráče a z doslechu vím, že rozhodčí Tůma nepodal moc dobrý výkon. lol. Zato Vojkovice vyhrály na PTZ Nelahozeves 4:5. LOL. No nic, co se dá dělat.

TJ Kly - FK Pšovka B 3:1 (Joachymstál 2x, Řízek)

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Hulička, Hříbal, Zelenka P. - Joachymstál, Morávek, Zelenka J., Vondrák - Řízek, Demeter

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Joachymstál