A tým - 25. kolo - Roma Neratovice

Romu Neratovice jsme v Lobkovicích porazili 7:3.
Hřiště v Tuhani, které je domácím hřištěm Romy Neratovice, bylo zatopené, a tak jsme museli utkání sehrát v Lobkovicích. Do zápasu jsme vstoupili skvěle - Palanský otevřel hlavou skóre hned ve druhé minutě. Do patnácti minut jsme po gólech Zelenky a Palanského vedli 3:0, ale Neratovičtí si dokázali vytvořit několik šancí a chvílemi nás přehrávali. Do poločasu stihli dokonce dát dvě branky. Po změně stran ale navýšil naše vedení dvěma brankami Kohout a dvěma Palanský, a domácí zvládli už jen snížit na 3:7. Poklidný zápas ve velkém dusnu jsme tak zvládli.

Roma Neratovice - TJ Kly  3:7 (4x Palanský, 2x Kohout, Zelenka)