A tým - 26. kolo - Sokol Dolní Beřkovice

A tým uzavřel sezonu domácí výhrou 2:0 nad týmem z Dolních Beřkovic...číst celé
V zápase už o nic nešlo, ani jednomu z týmů totiž již nehrozil ani sestup, ani postup. V prvním poločase se za Kly trefil hlavou Kuba Vondrák, když dorážel Zelenkovu ránu do břevna. Po změně stran se Kuba trefil ještě podruhé, hostujícího obránce si krásně obhodil a podél brankáře poslal náš A tým do dvoubrankového vedení. Poté nás dostaly Beřkovice pod tlak, což vyvrcholilo penaltou, kterou skvěle zneškodnil Brož. O několik minut později se však hosté přece jen prosadili - po rohu se trefil hlavou Kalhous. Na bodový zisk to však nestačilo. Po zápase proběhla i rozlučka hráčů se sezonou. Ta skončila sestupem Čečelic a postupem AFK Veltrusy. Kelský tým se umístil na 7. místě s celkovými 35 získanými body. Skóre je kladné - 36:30.

TJ Kly - Sokol Dolní Beřkovice  2:1 (Vondrák 2 - Kalhous)

Sestava TJ Kly: Brož - Veselý, Lajn, Hulička, Sobotka - Zelenka, Hříbal (C), Morávek, Matucha - Joachymstál, Vondrák
Náhradníci: Panis, Březina