A tým - 26. kolo - TJ Vitana Byšice

A tým - 26. kolo - TJ Vitana Byšice - obrázek

mirkinho - A tým nedokázal doma porazit Byšice a sestupuje tak do 3. třídy.
K záchraně potřeboval A tým dvě věci - výhru Libiše nad Vojkovicemi a svou výhru nad Byšicemi. Zatímco v prvním případě šlo vše jako po másle - Libiš rozdrtila Vojkovice 7:0 - druhá část plánu byla značně složitější. V prvním poločase jsme však měli na hřišti převahu a dokonce jsme se dostali do vedení zásluhou Morávka. Hned zkraje druhé půle ale Byšice vyrovnali a my jsme tak potřebovali vstřelit další branku, která by zaručila záchranu. Vstřelili jsme dokonce dvě - ale ani jednu z nich rozhodčí neuznal kvůli údajným ofsajdům, které odmával Byšický pomezní rozhodčí. Ofsajdy to nebyly ani náhodou, ale hlavní sudí dal na svého asistenta a pomezní se nám tak mohl hezky vysmát do ksichtu. Závěrečný tlak vyústil v závar před Byšickou bránou, ale branka se nám vstřelit nepodařila. V poslední minutě se pak Morávek ocitl s míčem sám na penaltě, obhodil si hostujícího obránce, který ho zfauloval, ale rozhodčí nic nepískal. Krátce na to rozhodčí ukončil zápas a poslal nás tak do 3. třídy. Vojkovice se i přes debakl na hřišti Libiše B udržely v Okrese. Příští rok nás tedy čeká doufejme méně zkorumpovaná 3. třída, protože posledních pár kol v Okrese byla komedie.

TJ Kly - TJ Vitana Byšice  1:1 (Morávek)

Sestavu si napamatuju, fotky nejsou, mužem zápasu je Morávek, diváků přišlo plno.