A tým - 3. kolo - Sokol Horní Počaply

A tým - 3. kolo - Sokol Horní Počaply - obrázek

mirkinho - Ve třetím kole jsme zdolali Horní Počaply 2:1. Více...
Po těžkém zápase v Liběchově nás čekal další tvrdý oříšek - hostili jsme Horní Počaply. Hned od začátku bylo vidět, že hosté nebudou lehkým soupeřem. Hrál se vyrovnaný fotbal bez šancí na obou stranách. Kolem 30. minuty rozehrál trestný kop Vondrák, narazil si se Sobotkou a krásnou ranou z 25 metrů překvapil hostujícího gólmana. Vedli jsme tedy 1:0. Chvíli po změně stran zahrávali Horní Počaply přímý kop z hranice velkého vápna, střelu ale Brož zlikvidoval. Naneštěstí rozhodčí ještě nedal pokyn k zahrání volného kopu a tak se celá situace opakovala, ovšem tentokrát se již hosté trefili. My jsme však nepolevili, naopak jsme Počaply zatlačili a po několika neproměněných šancích prostrčil Sobotka míč do ulice na Palanského, který našel před prázdnou bránou Hrstku. Vedli jsme tedy 2:1 a do konce zápasu zbývalo necelých 15 minut, během nichž se však již skóre neměnilo. Pár minut před koncem dostal červenou kartu hostující gólman za řeči, a tak Počaply dohrávali v deseti. Vítězství nám zajistilo první místo v průběžné tabulce, protože Mlékojedy doma prohráli 2:1 s Liběchovem. Za týden hostíme právě Mlékojedy.

TJ Kly - Sokol Horní Počaply  2:1 (Vondrák, Hrstka - Vilánek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Vondrák, Lajn (C), Šulc (80. Hulička) - Palanský, Svoboda (60. Březina), Sobotka, Kutílek (70. Kohout J.)- Hrstka, Stránský

ŽK: Vondrák, Lajn