A tým - 4. kolo - Sokol Dolní Beřkovice

A tým - 4. kolo - Sokol Dolní Beřkovice - obrázek

bursič - A tým bohužel opět na body nedosáhl, ačkoliv dnes k nim bylo velmi blízko.
Ve 4. kole zavítalo kelské áčko na půdu Dolních Beřkovic, které měli stejně jako my 1 bod. Pro hosty se zápas ze začátku vyvíjel dobře. V 8. minutě se po vysunutí Březiny hosté radovali z vedení 0:1. První poločas nabízel i další zajímavé okamžiky o které se starali jak hráči tak hlavní rozhodčí. Hosté mohli navýšit své vedení, ale místo střel volili přihrávky a ty se neujaly. V poslední minutě mohl kelské zaváhání potrestat domácí Patera, ale z dorážky z blízka přestřelil. Do druhé půle vstoupily opět lépe hosté. V 54. minutě Březina ustál souboj s obránci a předložil balon Morávkovi, který po kličce brankáři zvyšoval na 0:2. Vedení o 2 góly se zdálo být dostatečné na to, aby si kelští odvezli nějaký ten bod, ale to netušili, co je ještě čeká. V 65. minutě se podařilo domácím z volného kopu snížit na 1:2 a čekala nás ještě perná pětadvacetiminutovka. V 83. minutě bylo pro hosty zle. Domácí hráč, ač v leže, udržel balon a poslal svého spoluhráče do šance, která skončila vyrovnáním na 2:2. Po tomto gólu neudržel svůj slovník na uzdě Březina a do té doby svůj dobrý výkon, pokazil vyloučením. To však nebylo vše. Rozhodčí zahlásil, že nastaví 6 minut a utkání tak nabízelo ještě šance pro obě mužstva. Šok pro hosty přišel ve 4 nastavené minutě, kdy se po volném kopu prosadili domácí hlavou a otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Rozhodčí hned po rozehrávce utkání ukončil, protože si pravděpodobně již nechtěl přidělávat další problémy se změnou skóre. V utkání které muselo bít do očí snad všechny zúčastněné, domácí tedy zvítězili 3:2 a hosté odjíždí bohužel opět bez bodu.

Dolní Beřkovice - TJ Kly 3:2  ( Štěpánek, Šuta, Kalhous - Březina, Morávek )

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Veselý, Šulc, Pilař - Sobotka (56. Kozák), Lajn, Morávek, Procházka (80. Hulička) - Joachymstál, Březina
Náhradníci: Bursa, Šrámek

ŽK: Zelenka, Lajn, Joachymstál, Morávek, Kozák
ČK: Březina

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Pilař

Výsledky ostatních zápasů si můžete prohlédnout zde.