A tým - 4. kolo - Sokol Mlékojedy

A tým - 4. kolo - Sokol Mlékojedy - obrázek

mirkinho - Ve čtvrtém kole jsme porazili Mlékojedy 3:1. Více...
Další papírově silný soupeř nás čekal ve čtvrtém kole. Hned na začátku zápasu se ale ukázalo, že jsme lepším týmem a soupeři jsme nasázeli 3 góly během prvních 20 minut. Dvakrát se trefil Kohout a jednou Stránský a bylo zdánlivě po zápase. Do poločasu jsme ještě měli několik jasných šancí, ale gól už nepadl. Ve druhé půli se ale Mlékojedy vzchopily a chvílemi byly lepším týmem. Nevypracovaly si však dostatek šancí a pouze snížily na 3:1. Máme tedy další 3 body a po 4 výhrách okupujeme první místo s 12 body. Aktuální tabulku najdete zde, článek na stránkách mělnického Deníku zde. Nepříjemnou zprávou jsou zranění Šulce a Sobotky, která ale nejsou vážná a oba hráči by měli chybět maximálně jeden zápas. Příští týden jedeme do Čečelic, kde nám předzápas sehraje naše přípravka s tou tamní. Přípravky začínají ve 14:30, A týmy pak v 16:30. Fanklub sice nebude pořádat organzovaný výjezd klubovým autobusem, ale přesto nás přijeďte podpořit i ven!

TJ Kly - Sokol Mlékojedy  3:1 (2x Kohout J., Stránský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Lajn (C), Šulc (62. Hulička) - Sobotka (70. Březina), Svoboda, Stránský, Kutílek - Hrstka, Kohout J.

ŽK: Kohout J.

Prohlédněte si, jak zápas promluvil do statistik.