A tým - 5. kolo - Sokol Čečelice

A tým - 5. kolo - Sokol Čečelice - obrázek

mirkinho - První ztráta bodů přišla v Čečelicích, kde jsme za bezgólovou remízu brali jen bod. Více...
Po čtyřech výhrách jsme zajížděli do Čečelic, kde se vždy hraje špatně. Rozhodčí se zde většinou bojí pískat rovinu a zápasy jsou vždy vyhecované. Nejinak tomu bylo i teď. Již v první půli se objevilo pár ostrých zákroků, které nechal rozhodčí Tůma nepochopitelně bez karetních trestů. První půle byla z naší strany plná nepřesností, na malém a velmi drnitém hřišti jsme měli problém dát si několik přihrávek za sebou. V poslední minutě první půle nastřelil Palanský břevno, jinak si ani jeden z týmů žádné velké šance nevytvořil. Po změně stran jsme domácí zatlačili a vypracovali si několik slibných šancí. Trestný kop Palanského skvěle chytil domácí brankář, jinak jsme ale většinou netrefovali bránu. V druhé půli jsme ale měli jasně navrch, domácí půl hodiny před koncem fyzicky odpadli. Bohužel jsme ale žádnou branku nevstřelili. To, že domácí pomezní rozhodčí zvedá praporek při každé naší akci, je celkem běžná praxe nemála týmů včetně Čečelic, ale více mě mrzí, jak tragický byl rozhodčí Tůma, který se bál dávat karty i například za to, že domácí stoper po odpískání chytl Hrstku pod krkem. Tuto situaci Tůma vyřešil slovní domluvou. Ale asi se k tomu nemá cenu vyjadřovat, sudí nám po zápase vysvětlil, proč se tak v Čečelicích musí chovat. To, že nás domácí kapitán Kábrt napadl v kabině, nechám také bez komentáře. Ze situace v mělnickém fotbale je mi slušně řečeno na blití. Příští týden nás doma čekají silné Vehlovice, které v tomto kole porazili Liběchov 3:2.

Sokol Čečelice - TJ Kly  0:0

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Lajn (C), Sobotka - Palanský, Svoboda, Stránský, Kutílek (80. Hulička) - Kohout J. (46. Březina), Hrstka

ŽK: Vondrák

Prohlédněte si, jak zápas promluvil do statistik mužstva.