A tým - 6. kolo - SK Mšeno

A tým - 6. kolo - SK Mšeno - obrázek

bursič - A tým si připsal svou nejvyšší porážku.
Ke svému šestému utkání vyrážel A tým do Mšena. Dorazil s 12 hráči včetně zraněného Morávka. A tým se potácí s vysokou marodkou a potrestanými hráči. Z těchto důvodů nemohli nastoupit Hříbal, Hulička, Vondrák, Březina, Veselý a Šrámek. S cílem ubránit co nejdéle čisté konto, se hosté rozloučili hned v 5. minutě, kdy se domácí prosadili po standardce. Do poločasu přidalo Mšeno ještě další 2 branky a s Kelskými to nevypadalo dobře. I hosté se dokázali prosadit díky Kozákovi, který protlačil balon za brankovou čáru o milimetry, bohužel však jen snižoval na 4:1. V závěru utkání uzavřel svůj hattrick domácí Mansfeld a stanovil konečný výsledek na 5:1.
Článek o utkání si můžete přečíst i na stránkach SK Mšeno zde.

SK Mšeno - TJ Kly 5:1  ( 3x Mansfeld, Šledr, Tříška - Kozák )

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Zelenka P., Šulc, Sobotka - Kohout, Lajn, Joachymstál, Bursa - Demeter, Kozák
Náhradníci: Morávek

ŽK: Zelenka J., Joachymstál, Demeter