A tým - 6. kolo - Sokol Všetaty

A tým - 6. kolo - Sokol Všetaty - obrázek

mirkinho -  A tým v Byškovickém azylu porazil Všetaty vysoko 5:1.
Kvůli stále podmáčenému hřišti bude hrát A tým všechny podzimní domácí zápasy v Byškovicích. Prvním z těchto byl proti Sokolu Všetaty. Od začátku jsme byli lepší a hned v první půli jsme dali dva hezké góly. Nejprve se trefil Kuba Šulc z velké dálky spíše centrem, kterého se nikdo nedotkl, než střelou. Možná se teda dotknul Sváťa Joachymstál, ale to je jedno, vedli jsme 1:0. Po tak deseti minutách po krásné akci a patičce Tomáše Lajna prostřelil hostujícího golmana Sváťa Joachymstál. V půlce jsme tedy vedli 2:0. Po půli ještě někdo přidal gól, ale už nevim kdo. Na druhé straně taky padla branka, a to po nedorozumění naší obrany. Ale Všetaty už se na víc nezmohly, naopak, dostaly ještě dva fíky od Jardy Kohouta a Martina Veselého, a tak jely domu s bůrem.

TJ Kly - Sokol Všetaty  5:1 (Šulc, Joachymstál, ???, Kohout J., Veselý)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka P., Hulička, Stránský, Šulc - Zelenka J. (65. Kohout J.), Lajn, Starý, Joachymstál (75. Březina) - Šimůnek (80. Sobotka), Veselý

Diváků: tak 5, styďte se

Fotky nejsou. Napiště mi kdo dal toho třetího góla, dík.