A tým - 7. kolo - Sokol Dřísy

A tým - 7. kolo - Sokol Dřísy - obrázek

mirkinho - V sedmém kole jsme porazili Dřísy 6:2. Více...
Na hřiště posledních Dřís jsme přijeli v roli jasného favorita, naše hra tomu ale na začátku neodpovídala. Po sérii nepřesností Dřísy párkrát ohrozily naší bránu, ale žádnou stoprocentní šanci si nevytvořily. Naopak my jsme se po pár minutách rozkoukali a Stránský otevřel skóre hlavou po centru z pravé strany. Asi deset minut na to přidal druhou branku Palanský z trestného kopu a o pár minut později zvýšil dokonce na 3:0, když v nájezdu přehodil domácího brankáře. Čtvrtou branku přidal Hrstka poté, co Svoboda pohotově rozehrál přímý kop a našel samotného Hrstku před brankou soupeře. Skóre tedy bylo 4:0 a bylo po zápase. Ještě do poločasu si ale Dřísy vypracovali slibnou šanci, ze které ovšem nastřelily pouze tyč. Pár minut před koncem první půle si dal smolný vlastní gól Březina, a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:4. Po změně stran jsme pokračovali ve hře se spoustou nepřesných přihrávek a zbytečných ztrát. Dřísy ještě několikrát zahrozily, jednou nastřelily břevno. Jedinou branku ale vstřelily z trestného kopu, který tečoval za záda Brože Svoboda. My jsme zvýšili vedení na 6:2 zásluhou dvou gólů Palanského a vypracovali si ještě spoustu dalších příležitostí. Po faulu na Palanského nedal Lajn penaltu, ve stoprocentních šancích selhali Hrstka, Kohout i Stránský. Zápas tedy skončil naším vítězstvím 2:6. Tyto tři body nás posunuly na druhé místo o skóre za Hořínem, který remizoval v Obříství. Tabulku najdete zde. Příští týden hostíme Všetaty, hraje se v sobotu od půl čtvrté.

Sokol Dřísy - TJ Kly  2:6 (4x Palanský, Hrstka, Stránský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Sobotka (70. Starý) - Palanský, Svoboda, Stránský, Březina (46. Kutílek) - Kohout J., Hrstka

ŽK: nikdo

Podívejte se, jak zápas promluvil do statistik mužstva.