A tým - 8. kolo - Čechie Kralupy

A tým - 8. kolo - Čechie Kralupy - obrázek

bursič - A tým bohužel i nadále pokračuje ve svých bídných výkonech.

V 8. kole zavítal A tým na hřiště kralupské Čechie. Bohužel výlet to povedený nebyl. A tým nezačal špatně. V 5. minutě vyslal povedenou střelu Hříbal, gólman vytěsnil na roh. Jak se později ukázalo, tato střela byla první a zároveň i poslední, která šla mezi 3 tyče. V 15. minutě se zranil kelský Morávek, který si obnovil své zranění a musel být střídán. Ani domácí nijak vážně nestříleli. Jenže při nedohodě brankáře s obráncem hostí, šla Čechie po střele do prázdné branky do vedení. Ve druhém poločase Čechie přidala další 2 branky a oplatila kelským porážku z minulé sezony stejným rozdílem, tedy 3:0.

Čechie Kralupy - TJ Kly 3:0

Sestava TJ Kly: Brož - Šrámek (45. Kozák), Hulička, Lajn, Veselý - Šulc (55. Procházka), Morávek (15. Sobotka), Hříbal, Zelenka - Demeter, Joachymstál

Náhradníci: Bursa

ŽK: Zelenka, Veselý