A tým - 8. kolo - Sokol Všetaty

A tým - 8. kolo - Sokol Všetaty - obrázek

mirkinho - Domácí výhra 2:1 nás posunula do čela tabulky. Více...
V osmém kole jsme hostili Všetaty, které se ve 3. třídě pravidelně umísťují ve středu tabulky, naším cílem tedy byly jednoznačně tři body. Bohužel hned po přibližně deseti minutách hry se v našem vápně míč nešťastně odrazil do ruky Vondráka a kopala se penalta, kterou hosté proměnili. Poprvé v sezóně jsme tak prohrávali a bylo na nás znát, že nás to zaskočilo. Na hřišti jsme ale měli převahu, dvakrát jsme nastřelili břevno a po faulu na Kutílka jsme vyrovnali také z pokutového kopu zásluhou Sobotky. Po změně stran se pokračovalo v podobném tempu. Naše hra ale nebyla zdaleka ideální, objevovalo se spoustu nepřesných přihrávek či chyb při zpracování. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, ale trefil se až Březina po závaru v malém vápně soupeře. Březina mohl o pár minut později přidat ještě další branku, ale minul prázdnou bránu. Na druhé straně se deset minut před koncem odehrálo velké drama. Brož vyběhl proti centru a nepříjemně srazil hostujícího útočníka a kopala se již třetí penalta zápasu. Svou chybu však Brož skvěle odčinil tím, že pokutový kop zneškodnil. Nakonec tedy zůstaly tři body doma, i když napínavý závěr nepřispěl k srdečnímu stavu nejednoho diváka. Tato výhra nás navíc posunula do čela tabulky, protože Hořín podlehl Horním Počaplům 5:2. Tabulku najdete zde. Příští víkend jedeme na Mělník, kde se utkáme s tamním Botafogem. Hraje se v neděli v 15:30.

TJ Kly - Sokol Všetaty  2:1 (Sobotka z PK, Březina)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Sobotka - Palanský (85. Starý), Svoboda, Stránský, Hulička - Kutílek (60. Březina), Hrstka

Připraven ke střídání byl ještě Šulc, který se po zranění kotníku pomalu vrací do hry.

ŽK: Zelenka J.