A tým - 9. kolo - Botafogo Mělník

A tým - 9. kolo - Botafogo Mělník - obrázek

mirkinho - Z Mělníka vezeme 3 body za výhru 2:1. Více...
Na zápas na novém mělnickém hřišti jsme se všichni těšili, protože trávník je tam nádherný, troufám si říct momentálně nejlepší v okrese. Hned od začátku jsme byli lepším týmem a čas od času jsme se dostali do slibné šance. První gól zápasu dal Kutílek, ale nebyl uznán kvůli údajnému faulu. O pár minut později ale Hrstka krásně unikl po levé straně a přihrál Kutílkovi před prázdnou bránu. Vedli jsme tedy 1:0. Domácí prakticky neměli žádnou šanci, bohužel jim ke gólu dopomohl rozhodčí, který odpískal naprosto absurdní penaltu, a tak bylo skóre srovnáno. Do poločasu jsme měli ještě několik slibných příležitostí, Huličkův trestný kop krásně chytil domácí brankář, Palanský mířil z voleje vysoko nad.

Po změně stran jsme pokračovali v dobrém výkonu. V 60. minutě si vykloubil rameno Svoboda, a tak musel střídat. Do hry naskočivší Březina chytře přehazoval gólmana, ale jeho střelu zastavil na brankové čáře domácí obránce. Velké šance měli hlavou Stránský i Lajn, ale všechno zlikvidoval brankář Botafoga. Náš velký tlak nakonec vyústil v úspěch. V 89. minutě napřáhl zdálky Sobotka a jeho krásná střela se odrazila od břevna k Palanskému, který míč dorazil do brány. Po bojovném výkonu si tak vezeme zasloužené 3 body. Zůstáváme tak na prvním místě s náskokem dvou bodů. Celá tabulka je zde. V sobotu hostíme Záryby B, hraje se už ve 14:30.

Botafogo Mělník - TJ Kly  1:2 (Janouch z pen. - Kutílek, Palanský)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Lajn (C), Vondrák, Sobotka - Palanský, Svoboda (60. Březina), Stránský, Hulička (91. Starý) - Hrstka, Kutílek

ŽK: Hrstka