A tým - 9. kolo - Botafogo Mělník

A tým - 9. kolo - Botafogo Mělník - obrázek

mirkinho - V divácky atraktivním duelu jsme nakonec urvali tři body za výhru 4:5.
Na začátku zápasu jsme domácí hodně zatlačili a dali 3 góly během prvních 20 minut. Vypadalo to na debakl, nicméně jsme přestali hrát a nechali si po chybách v obraně dát tři góly ještě do poločasu. Navíc v poslední minutě první půle šel předčasně do sprch Zavadil po dvou žlutých kartách. Do druhé půle jsme tedy šli v 10 a za stavu 3:3. Dařilo se nám však soupeře přehrávat a dostat se do dvougólového vedení - 5:3. Pár minut před koncem ještě domácí snížili na 4:5 krásnou střelou z přímého kopu, ale na našem zisku tří bodů to již nic nezměnilo.

Botafogo Mělník - TJ Kly  4:5 (2x Palanský, 1x vlastní gól, Lajn, Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Vondrák (46. Rechcígl), Šulc, Kutílek (75. Kohout J.) - Hulička, Lajn (C), Zavadil, Hrstka - Morávek, Palanský

ŽK: Vondrák, Morávek, Lajn

ČK: Zavadil