A Tým- 9.kolo- SK Vojkovice

KLY – VOJKOVICE 2:1 (1:1) Souboj rozjetých týmů nabídl početné divácké kulise dramatický a důrazně hraný zápas od první do poslední minuty. Na bleskové vedení domácích, kteří téměř z půlky potrestali špatný odkop brankáře Čuby, ještě Vojkovičtí dokázali po jednom z mnoha svých rohů odpovědět. Na penaltu, kterou ve druhém poločase proměnil sám faulovaný Boev, už ne. I když si trenér hostí Josef Košťál po zápase neodpustil poznámku na metr sudího Hádka, který byl ve druhém poločase i v jeho očích na hosty o něco přísnější než na domácí, viníka porážky v něm neviděl.„Porazili jsme se sami," narážel na první gól, který domácí posadil do sedla. „A když nedáme góly, nemůžeme vyhrát. Utkání by ale spíše slušela remíza." Domácí Marek Radimský o zasloužených bodech nepochyboval. „Jako první jsme eliminovali jejich útočnou hrozbu. Čekali jsme od soupeře trochu víc kombinace. Rozhodla tak naše střední záloha a individuální výkony některých hráčů," řekl a přiznal, že i když před zápasem myslel na vítězství, tak úplně jistý si jím předem nebyl. „Úroveň naší hry se ale zvedá. Poté, co přišlo dost lidí, si to sedlo, což je důležité pro mužstvo i celý klub." Branky: Hrstka, Boev z PK – Pražák.