A tým - AFK Veltrusy - TJ Kly 2:1

A tým - AFK Veltrusy - TJ Kly 2:1 - obrázek

Ve Veltrusech A tým po vyrovnaném průběhu ztratil body v závěru.
V prvním poločase se dostal do šance jen Tonda Kurc, ale samostatný nájezd neproměnil, trefil domácího brankáře do nohou. Na druhé straně se nic zajímavého nestalo. V druhé půli se pokračovalo ve vyrovnané hře plné nepřesných přihrávek. Až v 81. minutě se do velké šance dostal domácí Štofl, a nemýlil se. Našeho Brože obstřelil k pravé tyči. Ten samý hráč se snad o dvě minuty později ocitl úplně sám na našem velkém vápně, a svou šanci znovu proměnil. Rázem byla naše naděje na body pryč. Až v samotném závěru snížil na 2:1 Tonda Kurc, ale na vyrovnání už bylo pozdě. Ještě že ostatní týmy, které jsou namočené v sestupovém pásmu, také prohrály - Vojkovice v Dolních Beřkovicích 2:0, PTZ doma s Byšicemi 0:1, Čečelice doma s Tišicemi 1:3, Velký Borek na Čechii 2:0. My jsme tak stále na 12., nesestupovém místě s 28 body.

AFK Veltrusy - TJ Kly  2:1(Štefl 2x - Kurc)

Sestava TJ Kly: Brož - Pilař, Lajn, Hulička, Vondrák - Zelenka, Svoboda, Sobotka, Panis - Kurc, Veselý
Náhradníci: Procházka

Střídání: 74.Procházka za Vondráka

ŽK: Vondrák

ČK: nikdo