A tým - Anglický týden

A tým má za sebou tři zápasy během 7 dnů. Nejprve jsme ztratili doma proti Borku, pak v Chvatěrubech vybojovali postup do semifinále poháru a v sobotu jsme přivezli 3 body z Dolních Beřkovic za výhru 4:0.
Oslavu otevírání nových kabin nám trošku překazil Velký Borek, který nám v prvním poločase vstřelil 3 branky a my už jsme se nedokázali vzchopit k obratu. Čestnou branku přidal pouze Morávek, přestože šancí bylo více.

TJ Kly - SK Slavia Velký Borek 1:3 (Morávek)

Ve čtvrtek jsme nastoupili ve čtvrtfinále Českého poháru ve Chvatěrubech. Soupeře z naší soutěže jsme porazili bezpečně 5:1, trefili se dvakrát Hulička a po jedné brance přidali Palanský, Hoffman a Zavadil. Výhra nás tak posunula do semifinále, kde narazíme na Velký Borek B. Hraje se ve čtvrtek, 8.5. od 17:00 ve Velkém Borku. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Horní Počaply a Horní Beřkovice.

Vltavan Chvatěruby - TJ Kly 1:5 (2x Hulička, Palanský, Zavadil, Hoffman)

V sobotu nás čekal zápas v Dolních Beřkovicích, ve kterém jsme byli favoritem. To jsme potvrzovali hned od začátku, soupeře jsme nepouštěli do žádných šancí a ještě do půle dvakrát skórovali zásluhou Hoffmana a Palanského. Po změně stran se zápas trošku vyhrotil a jeden z domácích hráčů musel do sprchy předčasně. Palanský a Kohout přidali další dva góly a zastupující Háze si v bráně pohlídal nulu.

Dolní Beřkovice - TJ Kly 0:4 (2x Palanský, Hoffman. Kohout)