A tým - Český pohár - Sokol Obříství

mirkinho - V Chlumíně jsme porazili Sokol Obříství 2:1.
Po prohře v Nelahozevsi jsme do Chlumína vyrazili s jasným cílem - získat tři body. Hned od začátku jsme se soupeře snažili přehrávat aktivní hrou dopředu a kolem 20. minuty nám to přineslo první ovoce. Fabián přihrál Hoffmanovi do ulice a ten po zasekávačce uklidil míč do soupeřovy brány. Hostům se ale zanedlouho podařilo odpovědět po našem nedorozumění v obraně. V poslední minutě prvního poločasu jsme strhli vedení zpět na svou stranu, když se po faulu na Hoffmana z penaltového puntíku nemýlil Hulička. V druhé půli se oba týmy dostali do slibných šancí, ale branka už nepadla a tak si kýžené tři body do tabulky můžeme připsat. Zápas na špatném terénu se spoustou nepřesností na obou stranách jsme zvládli, negativní zprávou jsou zranění Zelenky a Fabiána, ale doufejme, že se nejedná o nic vážného. Příští týden nás v sobotu od 14:30 čeká zápas ve Všestudech a týden potom již první mistrovské utkání v Zárybech.

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J. (30. Sobotka), Lajn, Hulička (46. Rechcígl), Šesták (65. Zelenka P.) - Březina (65. Veselý), Hrstka, Fabián, Stránský - Hoffman (55. Šulc), Palanský

Tabulka a ostatní výsledky z Českého poháru budou zanedlouho aktualizovány na stránkách FAČR.