A tým - Český pohár - Sokol Všestudy

mirkinho - Ve třetím zápase skupiny Českého poháru jsme porazili Všestudy 2:0
Do Všestud, které hrají III. třídu, jsme jeli s jasným cílem - nedostat branku a nějakou dát. V první půli jsme byli lepším týmem, soupeř si kromě pár střel z dálky žádnou větší šanci nevypracoval. My jsme z naší snahy těžili hned dvakrát - nejprve Hoffmanovu střelu dorazil do sítě Palanský, a pár minut na to Březina s pomocí obráncovy teče dostal míč za záda domácího brankáře podruhé. Po změně stran se pokračovalo podobně, ale několik našich šancí jsme zahodili a tak výsledek zůstal 2:0. Příznivý výsledek druhého zápasu ve skupině (Obříství remizovalo s PTZ Nelahozeves divoce 6:6 a poté vyhrálo na penalty) nám navíc zaručil první místo ve skupině a tím pádem i postup do čtvrtfinále poháru. Tam se utkáme s Chvatěruby, které včera vyhráli 2:1 nad Čechií Kralupy. Zápas se odehraje 1.5. v 17:00. Všechny výsledky budou zanedlouho aktualizovány na stránkách FAČR.

Sestava TJ Kly: Brož - Šulc (46. Rechcígl), Lajn, Veselý (75. Sobotka), Šesták - Březina, Zavadil, Hrstka, Stránský - Palanský (70. Fabián), Hoffman (C) (65. Kohout J.)