A tým - Další prohra

A tým - Další prohra - obrázek

Áčko dnes prohrálo se Sokolem Záryby 0:4.
Kly prohrály i druhý zápas letošního jara. Po prohře 4:1 s Tišicemi následuje prohra 4:0 proti Zárybám. V prvním půli se po chybě gólmana Brože radovali hosté poprvé. Hned ze začátku druhé půle se nechal zbytečně vyloučit Vondrák, když podruhé žlutě fauloval. O deseti jsme se již nedostávali dopředu skoro vůbec, snad jedinou vyjímkou byla střela Pešana, která skončila na břevně. Poté se znovu prosadili hosté, tentokrát z penalty. Ta podle mnohých vůbec neměla být, domácí hráč totiž při skluzu evidentně trefil míč. Rozhodčí byl však opačného názoru a Záryby tak zvýšily na 2:0. Pak přišlo další malé zaváhání našeho Brože a hlavně nedůraz při bránění v pokutovém území. Vznikla z toho bohužel již třetí gólová akce hostů. V závěru rozhodčí zápas nezvládal, hráči se hádali, faulovali, a kelský Lajn se nechal po druhé žluté kartě dokonce vyloučit. O devíti jsme pak znovu inkasovali, zápas tak skončil 4:0 pro Záryby. Je to škoda, protože v první půli byla hra celkem vyrovnaná a měli jsme klidně na remízu.

TJ Kly - Sokol Záryby 0:4

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Lajn, Dvořák, Vondrák - Pešan, Procházka, Sobotka, Hulička, Panis - Kohout J.
Náhradníci: Pilař, Fischera

ŽK: Hulička, (Vondrák, Lajn)

ČK: Vondrák, Lajn

Diváků: 46 (vyprodáno:-)

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Pešan