A tým - Důležitá výhra

A tým - Důležitá výhra - obrázek

A tým uhrál důležité tři body doma proti Čechii Kralupy - 3:2.
Na sobotu byla naplánovaná i zábava, takže se hrálo nejen o záchranářské body, ale i o dobrou náladu na zábavě. V první půli to ale z naší strany jako zodpovědný výkon vůbec nevypadalo, po hrubých chybách v obraně se hosté dostali dokonce do dvoubrankového vedení. O poločase Svatík Joachymstál, jenž zastupoval Blaženu, který jel někam za holkama, vystřídal dva hráče. Výkon najednou vypadal úplně jinak a přišli i branky. Jako první se trefil Venca Pešan, jenže při gólové střele mu jeden z obránců nalomil lýtkovou kost, a po zbytek sezóny si tak již nezahraje. Po odjezdu sanitky se pokračovalo ve hře a také v dobrém výkonu našich hráčů. Vyrovnání obstaral v poločase střídající Martin Veselý, který trefil odražený míč přímo do šibenice hostujícího gólmana. 2:2. No a poslední, tříbodovou branku vstřelil další střídající hráč Jarda Kohout. Zábava se tedy mohla odehrát v dobré náladě, kterou ovšem zkazil déšť. Ve čtvrt na dvanáct tak kapela musela balit. Protože se zábava nepovedla, připravilo vedení klubu zvláštní dárek. Kdo přinese na příští zábavu lístek ze soboty, má vstup za poloviční cenu. Další zábava by se měla konat někdy na konci června, termín bude upřesněn.

TJ Kly - FK Čechie Kralupy  3:2 (57. Pešan V., 63. Veselý, 70. Kohout J. - Sluka, Bulva)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Dvořák, Lajn, Vondrák - Kohout J., Hulička, Svoboda, Procházka - Pešan, Kurc
Náhradníci: Pilař, Veselý, Sobotka

Střídání: 46. Veselý za Kurce, 46. Pilař za Procházku, 57. Sobotka za Pešana V.

ŽK: Svoboda

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Veselý