A tým - Dva přípravné zápasy

A tým - Dva přípravné zápasy - obrázek

mirkinho - A tým má za sebou poslední dva přípravné zápasy - zvládl je se skóre 15:4. Více...
Ve čtvrtek se A tým místo tréninku utkal s Předbojí, týmem, který hraje 3. třídu v okrese Praha-východ a v loňské sezóně se umístil na děleném pátém místě. Na zápas se nás sešlo přesně 11, což ve velkém vedru nebyl ideální počet. Hned v první minutě se trefil hlavou Hrstka po centru Březiny. Do poločasu jsme měli ještě spoustu velkých šancí, ale gól padl jen jeden, a to na druhé straně. Z 35 metrů napřáhl hostující záložník a Brož v bráně trochu zaspal, 1:1. Po změně stran se zápas proměnil v kanonádu. Trefili se Hulička, Palanský, znovu Hrstka, Kohout a dvakrát Stránský. Na druhé straně se druhý poločas obešel bez větších šancí, hosté ale znovu vstřelili gól z velké dálky. Zápas tak nakonec skončil 7:2.

TJ Kly - Sokol Předboj  7:2 (2x Hrstka, 2x Stránský, Palanský, Hulička, Kohout)

Sestava TJ Kly: Brož - Šulc, Vondrák, Hulička, Andraščík - Březina, Stránský, Sobotka, Palanský - Kohout J., Hrstka

V sobotu jsme vyrazili do Nové Vsi na poslední přípravný zápas před těmi mistrovskými. Nová Ves hraje Okresní přebor, kde se loni umístila na devátém místě. Bohužel se domácí sešli pouze v deseti lidech a ze základu prý chybělo dost hráčů, každopádně výkon domácích okresní úrovni neodpovídal. Od začátku jsme měli velkou převahu a do poločasu jsme stihli dát 5 gólů a Palanský dokonce stihl zahodit penaltu. Hattrickem se blýskl Kutílek. Na druhé straně padl jeden gól po jasném faulu na našeho obránce. Poločas tedy skončil 5:1 a o zápase bylo víceméně rozhodnuto. Do druhé půle nastoupili domácí již v plném počtu, ale na výkonu to nebylo vůbec znát. My jsme přidali další tři branky a domácí snížili z penalty. Utkání tedy skončilo naší vysokou výhrou 8:2.

TJ Sokol Nová Ves - TJ Kly  2:8 (3x Kutílek, 2x Hrstka, Palanský, Hulička, Kohout)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Lajn, Šulc - Palanský, Sobotka, Hulička, Kutílek - Hrstka (70. Kohout J.), Kohout J. (46. Březina)

Celkově přípravu hodnotím velmi pozitivně, z pěti zápasu jsme 4 vyhráli (Skalsko, Botafogo Mělník, Předboj, Nová Ves) a jeden prohráli (Velký Borek). Celkové skóre činí 22:10, což znamená průměr 6,4 gólu na zápas. Nejlepším střelcem v přípravě je Hrstka se šesti góly, dále se trefovali Kutílek 5x, Palanský 4x, po dvou gólech dali Stránský, Hulička a Kohout a jednu branku vstřelil Zelenka P. Diváci si tedy přijdou na své, což dokazuje i zájem o lístky na první mistrovský zápas s Řepínem B již tuto sobotu. Server ticketportal.com hlásí beznadějně vyprodáno.