Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Letní příprava 2012

A tým - Letní příprava 2012 - obrázek

A tým - Letní příprava 2012 - obrázek

mirkinho - Jak pokračuje příprava na novou sezónu?
Do nové sezóny máme několik posil - tou první je Marek Rechcígl, který dosud hrál za dorost Pšovky. Další posilou je Miroslav Rada a z hostování se vrátil Martin Malý. Sezóna 2012/2013 pro nás začala prvním tréninkem 16. července. Ve středu jsme pak absolvovali aerobik, protože procvičit ty boky je taky potřeba. U manželek a přítelkyň hráčů se navíc tento trénink setkal s dobrou odezvou. V sobotu 21.7. jsme sehráli první přátelské utkání této sezóny. Soupeřem nám byly Louny, jež loni skončily na 6. místě krajského přeboru Ústeckého kraje. Tým hrající o 4 soutěže výše tedy sliboval kvalitu. Nakonec jsme po dobrém výkonu prohráli pouze 4:3, což považujeme za úspěch. Navíc předvedená hra měla smysl a všichni z toho měli dobrý pocit. 

FK Louny - TJ Kly  4:3 (Hrstka, Kutílek, Rada)

Po tomto zápase jsme pokračovali třemi tréninky - pondělí, středa, pátek. V sobotu jsme měli odehrát zápas s Byšicemi, ale ten se nakonec musel přesunout až na 15.8. Místo toho jsme si tedy jen zatrénovali. V dalším týdnu nás čekal pondělní trénink, po němž ve středu následovalo druhé přátelské utkání, tentokrát proti B třídní Budyni nad Ohří. S tou jsme sehráli velice vyrovnanou partii a vytvořili si několik dobrých příležitostí. Bohužel se trefil pouze zkraje zápasu Lajn. Ve druhé půli po naší hrubé chybě v obraně pak soupeř vyrovnal na 1:1. Remíza je, řekl bych, spravedlivá.

TJ Kly - TJ Viktorie Budyně nad Ohří  1:1 (Lajn)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka J., Vondrák, Starý, Rechcígl - Březina, Lajn, Šulc, Hulička - Palanský, Rada
Náhradníci (střídalo se hokejově): Zelenka P., Sobotka, Malý

Hned den po tomto zápase jsme vyrazili na soustředění do Harrachova, kde jsme dostávali zabrat dvakrát denně, v sobotu dokonce třikrát. V neděli jsme se pak unavení, ale ve zdraví vrátili. Z dalšího programu nás čeká ve středu další přátelské utkání - tentokrát přivítáme ČFK Brňany. V pátek pak klasicky trénink a o víkendu pořádáme další ročník Memoriálu Jaroslava Píchy. Letos sehrajeme semifinále s Jiskrou Kojetice. Druhé semifinále obstarají Velký Borek a FK Neratovice-Byškovice B. V sobotu večer se koná tradiční, letos poslední Letní zábava. V neděli pak od 15:00 zápas o třetí místo a v 17:00 finále. Aktualizovaný rozpis celé letní přípravy najdete zde.
06.08.2012 19:34:40
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one