A tým - Memoriál Antonína Joury

A tým - Memoriál Antonína Joury - obrázek

mirkinho - A tým se tento víkend zúčastnil již 28. ročníku Memoriálu Antonína Joury...číst celé
Jako každý rok se ho i letos zúčastnily 4 týmy - TJ Kly, FK Vysoká, Slavia Velký Borek a Sokol Cítov. První zápas byl na programu v sobotu od 15:00. Náš A tým změřil síly s FK Vysoká. V první půli jsme smolně inkasovali po průniku jednoho z hostujících útočníků, když se od něj odrazil odkopnutý míč přímo do šibenice Brožovi branky. V druhé půli vyrovnal Tomáš Lajn z trestného kopu. O postupujícím tedy musely rozhodnout pokutové kopy. Devět pokutových kopů v řade nikdo nezaváhal, poté však zneškodnil gólman Vysoké střelu Vratislava Procházky a do finále turnaje tak postoupila Vysoká. Ve druhém sobotním zápase porazil Velký Borek Cítov 3:2.

TJ Kly - FK Vysoká 1:1, 5:4 n.p. (Lajn)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka Jiří, Hulička, Lajn, Veselý - Šulc, Hříbal, Morávek, Procházka - Vondrák, Zelenka Pavel
Nahradníci: Bursa, Pilař, Panis, Kozák, Joachymstál

V neděli se odehrály také dva zápasy - nejprve se náš A tým utkal s Cítovem o třetí místo. Vstup do zápasu se nám povedl, hned v 9. minutě jsme se dostali do vedení zásluhou nové posily Demetera, který se prosadil střelou z velkého vápna. Cítov poté srovnal z vymyšlené penalty zásluhou kapitána Cítova Hatiny, který napodobil Antonína Panenku. Ještě před přestávkou jsme se však znovu dotali do vedení, když své sólo přes pět hráčů zakončil gólovou střelou Morávek. V druhé půli se však znovu trefil Hatina a rozhodovaly tak znovu pokutové kopy. V těch jsme znovu podlehli 5:4. Ve finále se pak odehrálo opravdové drama. Vysoká nejprve vedla 2:0 díky dvěma trefám Tomáše Skopky, Velký Borek však zápas otočil na 3:2. V samém závěru pak Borek inkasoval potřetí a tak se šlo znovu kopat z penaltového puntíku. Až v páté sérii zklamal Zárybnický z Vysoké a z triumfu se tak radovali domácí.

TJ Kly - Sokol Cítov 2:2, 5:4 n.p. (Demeter, Morávek)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Lajn, Hulička, Veselý - Joachymstál, Hříbal, Morávek, Procházka - Vondrák, Demeter
Náhradníci: Bursa, Pilař, Kozák