Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Podzim v číslech

A tým - Podzim v číslech - obrázek

A tým - Podzim v číslech - obrázek

mirkinho - Tak jsem volal paní statistice, že už je konec podzimu, a ona že mi teda k tomu něco poví.
A tým začal novou sezonu domácí remízou s Horními Beřkovicemi - 1:1. Od té doby nezískal ani jeden bod až do 7. listopadu, kdy skončil mizernou sérii deseti porážek v řadě domácí remízou s Dynamem Nelahozeves B. Poté zakončil podzimní polovinu soutěže překvapivou výhrou na hřišti tehdy druhých Byšic. Většinu podzimu strávilo A mužstvo na posledním místě tabulky, z kteréhož se dostalo až v posledním podzimním kole, po kterém přeskočilo Horní Beřkovice. Přezimuje tedy na předposlední příčce s 5 body za 2 remízy a 1 výhru. Poslední Horní Beřkovice doteď nasbíraly 3 body za tři remízy. Na dvanácté Vojkovice ztrácíme 9 bodů.

A tým zakončil podzim s nepříznivým skóre 9:28. Pouze 9 vstřelených branek dělá z kelského útoku ten nejhorší z celé soutěže. Nejlepší střelci podzimu jsou dva - Tomáš Lajn a Tomáš Hříbal, kteří se oba trefili dvakrát. Jednou se trefili Sobotka, Morávek, Březina, Kozák a Veselý.

28 obdržených branek znamená 3. nejhorší obranu, hned po Horních Beřkovicích (36) a Dolních Beřkovicích (29).

Muž zápasu je vyhlašován po většině zápasů mnou nebo bursičem. Několikrát jsme na podzim nevyhlásili nikoho, nikdo totiž nepředvedl nic vyjímečného. Dvakrát se stali mužem zápasu Lajn a Hříbal, jednou pak Šulc, Morávek, Pilař a Jarda Kohout.

Rubriku Zlý muž jsem zrušil, protože nejsem na všech zápasech a žluté karty se nedají dohledat dodatečně a nikdo si je většinou nepamatuje.

To je podzim řečí čísel, doufám, že za půl roku bude mít paní statistika lepší náladu a řekne mi něco hezčího a pozitivnějšího.

18.11.2009 20:25:25
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one