Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Pohároví soupeři

A tým - Pohároví soupeři - obrázek

A tým - Pohároví soupeři - obrázek

Představení soupeřů A týmu v Českém poháru mužů.
Zápasy Českého poháru Kly odehrají postupně 2., 9. a 15. března. Prvním soupeřem, se kterým se A tým utká na začátku března, je FK Vysoká B. Tento tým je účastníkem 3. třídy skupiny A, tedy soutěže, kterou kelský A tým loni vyhrál. Oba zápasy loňské sezony s FK Vysokou B jsme vyhráli, na podzim, 8.10.2006, to bylo 2:3 na hřišti Vysoké a v jarní části (27.5.2007)7:0 na domácím hřišti ve Klích. Bilance je tedy příznivá. Nyní se tým nachází na 9.místě s náskokem 4 bodů na posledního.

Dalším soupeřem, se kterým se utkáme 9. března, je Tuhaň. Ta hraje 4.třídu skupiny A společně s kelským B týmem. Tuhaň je momentálně na předposledním místě s pouhými sedmi body. Poslední utkání mezi Tuhaní a B týmem Kel dopadlo pro naše "béčko" velice dobře - výhrou 7:0. Byla to vůbec největší výhra B týmu na podzim letošní sezony.

Posledním soupeřem ve skupině bude FK Liběchov. Ten je účastníkem stejné soutěže jako FK Vysoká B, tedy 3.třídy skupiny A. S tímto soupeřem jsme se rovněž dvakrát utkali v loňské sezoně. První utkání na hřišti Liběchova (21.10.2006) skončilo výhrou našeho A týmu 0:3, druhým, jarním zápasem na našem hřišti nám Liběchov zkomplikoval cestu za postupem, když nás porazil 0:1 a přerušil tak skvělou jízdu A týmu. Ta totiž začala výhrou nad Tišicemi B 23.9.2006 a skončila až po 9 měsících právě prohrou nad Liběchovem. Nyní se tento tým nachází na 4. příčce a je tak papírově nejsilnějším soupeřem.
09.02.2008 09:17:45
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one