Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Pohároví soupeři

A tým - Pohároví soupeři - obrázek

A tým - Pohároví soupeři - obrázek

Dnes se hraje první utkání Českého poháru, a tak je nejvyšší čas představit si letošní soupeře ve skupině.
První utkání se koná dnes, tedy v neděli 1.3., na umělé trávě v Neratovicích. A mužstvo se utká s Labským Kostelcem od 16:00. Labský Kostelec je účastníkem 3. třídy skupiny A, kde se po podzimu drží na pěkném 4. místě. Tento tým se představil ve velice dobrém světle i na posledním Memoriálu Jaroslava Píchy, který se konal v srpnu ve Klích. Labský Kostelec zde nejprve porazil naše borce 7:0, a poté vyhrál i finálový zápas proti týmu z Veltrus. Toto mužstvo bude papírově nejsilnějším soupeřem ve skupině a zápas bude určitě těžký i proto, že se hráči včera vrátili z kondičního soustředění v Sedmihorkách, na kterém trenér Bláha zvaný Blažena nedává nikomu nic zadarmo.

Druhým soupeřem bude Sokol Tuhaň, který hraje stejnou soutěž jako kelské béčko, tedy 4.třídu skupiny A. Hraje se v neděli 8.3. od 14:00 na hřišti v Tuhaňi. Letos se Tuhaň zvedla a průběžně je na 7. místě se 4 výhrami a dvěma remízami. Naše béčko s nimi na podzim remizovalo po tuhém boji na domácím hřišti 1:1, kdy domácím borcům výrazně pomohla mohutná podpora ze strany kelského kotle.

V posledním utkání skupiny se střetneme se Sokolem Všetaty. Zápas se uskuteční na umělé trávě v Neratovicích v neděli 14. března od 16:00. Sokol Všetaty hraje společně s Labským Kostelcem 3. třídu skupiny A. Po podzimu je na 11. místě, přesto však porazil na domácí půdě čtvrtý Labský Kostelec 3:1.

"Pohárové zápasy jsou skvělou příležitostí pro trenéra, aby si vyzkoušel různé hráče na různých postech," říká předseda oddílu Miroslav Palanský st.


01.03.2009 10:28:33
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one