A tým - Postupová výhra

A tým - Postupová výhra - obrázek

A tým dokázal porazit Liběchov vysoko 7:1 a postoupil tak z prvního místa do osmifinále Českého poháru mužů.
V první půli se však průběh zápasu vůbec nezdál být jasným. Již na začátku utkání se totiž Liběchov dostal do vedení, když proměnil penaltu poté, co Zelenka zahrál v pokutovém území rukou. Do poločasu pak byla hra vyrovnaná, ovšem Kly dokázaly ještě do změny stran odpovědět. Panis se nádherně trefil z přímého kopu. "Viděl jsem, že gólman čeká střelu na druhou stranu, tak jsem zkusil překopnout zeď a vyšlo to, " komentoval svou vyrovnávací trefu Panis. Po změně stran se hra Kel rapidně zlepšila. " V první půli jsme moc neběhali, přihrávky často mířily jnam než měli. V druhé půli bylo vidět obrovské zlepšení, navíc Liběchovu viditelně docházely síly, " zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Bláha. A měl pravdu - v druhé půli jsme se začali prosazovat a dostávat se do gólových šancí. Ty své proměnil znovu Panis, třikrát se trefil Kazdek, po jedné brance přidali Pešan a Hulička. Kly tak bez problémů Liběchov porazily a i po posledním kole si udržely vedení v tabulce první skupiny Českého poháru. Spolu s A týmem postupuje také FK Vysoká B, a to díky vysokému počtu bodů při umístění na druhém místě. A tým se nyní utká 23.3. s některým z týmů umístěných na druhých místech ve svých skupinách.

TJ Kly - FK Liběchov  7:1 (3x Kazda, 2x Panis, Hulička, Pešan)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Dvořák, Veselý, Vondrák - Svoboda, Hříbal, Hulička, Panis - Kazda, Pešan
Náhradníci: Sobotka, Pilař

Střídání: 46. Sobotka za Veselého, 63. Pilař za Vondráka