A tým - Přípravné utkání

A tým - Přípravné utkání - obrázek

bursič -  A tým odehrál ve středu přípravné utkání na Řepíně.
K přípravnému utkání zavítalo A mužstvo na hřiště B. třídního Řepína. Prvních 20 minut bylo v režii domácích. Svůj tlak domácí zužitkovali ve 13. minutě v úvodní gól. Kly se dlouho rozehrávaly, avšak ve 35. minutě se po pěkné akci Vondráka a zakončujícího Morávka skóre vyrovnalo. Do druhé půle vstoupili hosté aktivně a když už to vypadalo, že se hostům podaří otočit průběh zápasu, přišla Řepínská odpověd v podobě 2 slepených gólů. Kly mohly vyrovnat, avšak po laxním zakončení Bursy a neproměněné penaltě Veselého se skóre neměnilo. Domácí uzavřeli gólový účet v 89. minutě, kdy se po přesném centru a pěkném náběhu prosadil podruhé Dvořák a stanovil konečný výsledek na 4:1.

Řepín – Kly 4:1 (1:1)
Branky: 62. a 89. Dvořák, 13. Brejša, 63. Kratochvíl – 35. Morávek
Rozhodčí: Urbánek

Řepín: Peřestý (46. Borecký) – Kraus (46. Kratochvíl), Ondráček, Vaněček (72. Bláha), Slepička – Brejša, Jurčovský (68. Salač), Čurda (46. Paloušek), Šplíchal – Prejza, Štrupl (46. Dvořák)

Kly: Brož – J. Zelenka, Veselý, Hulička, Pilař – Šulc, Lajn, Morávek, Vondrák (65. P. Zelenka) – Kozák (60. Bursa), Demeter (46. Joachymstál)

Fotky z utkání, za které děkuji do Řepína, najdete zde: Fotky

Článek o přípravných zápasech a video 4. gólu Řepína, najdete na stránkách mělnického Deníku zde.