A tým - Přípravný zápas ve Skalsku

A tým - Přípravný zápas ve Skalsku - obrázek

mirkinho - První přípravný zápas sezóny zvládl A tým na výbornou - vyhrál 3:0. Více...
Do Skalska jsme dorazili v počtu 14 lidí. Skalsko minulou sezónu sestoupilo z okresu, rok před tím dokonce z B. třídy. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. Na obou stranách bylo několik šancí, ale pouze my jsme je dokázali proměnit. První gól sezóny vstřelila nová posila - Jirka Hrstka. Deset minut na to se trefil Pavel Zelenka z penalty a v poločase jsme tak vedli 2:0. Po změně stran se pokračovalo ve vyrovnaném výkonu obou mužstev. V 60. minutě jsem přidal třetí branku já a bylo rozhodnuto. Do konce utkání jsme měli ještě pár šancí, ale žádná již gólem neskončila. I tak můžeme být spokojeni s výhrou 3:0 a snad i pěkným fotbalem. O víkendu nás čekají hned dva další přípravné zápasy - oba v rámci Memoriálu Jaroslava Píchy pořádaného na našem domácím svatostánku.

Skalsko - TJ Kly  0:3 (Hrstka, Zelenka Pavel (z pen.), Palanský)

Sestava TJ Kly: Brož - Šulc, Lajn, Vondrák, Starý - Palanský, Svoboda, Stránský, Sobotka - Hrstka, Kohout J.

Střídalo se hokejově, do hry průběžně naskočili ještě Březina, Zíta a Pavel Zelenka.