A tým - Prohra v Borku

A tým - Prohra v Borku - obrázek

A tým bohužel prohrál důležitý zápas ve Velkém Borku 4:2.
Nejprve jsme vedli 1:0 po proměněné penaltě Dvořáka. Penalta byla po faulu na Pešana, stoper domácích ho totiž ve vápně urval i s míčem. Vedení nám bohužel do poločasu nevydrželo, těsně před koncem prvni půle se domácí trefili po hodně neférové situaci. Náš hráč totiž dlouho ležel v pokutovém území, ale domácí hráli dál a vstřelili branku. Po svačině náš tým zaspal začátek a dostal další gól. Rázem se tedy stav otočil a Blaženu málem omejvali. No ale pak si Venca Pešan řekl, že v té šibenici toho pavouka prostě nenechá, a tak ho nekompromisně sejmul.

Asi v polovině druhé půle rozhodčí vyloučil Sobotku, protože ten mu po své první žluté kartě ukázal palec, fakt palec, ne prostředníček. Pak se již domácí začali více prosazovat a my více bránit, což vyústilo ve vedoucí gól domácích, v 85. minutě byl vybíhající Brož u míče o vteřinku později než domácí útočník, který našeho gólmana přehodil. 3:2. Než jsme se stačili nadechnout k záverečnému pokusu o vyrovnání, vymetl šibenici i domácí hráč. Bylo to z trestného kopu asi 8,362 m za vápnem. Brož se jen koukal a mohl zatleskat, takhle skvěle zahraný trestňák se totiž nedá chytat. No a Blažena už fakt nevěděl co dělat. Nezbývá mu než doufat, že se chlapi zvednou a Libiš B dostane bůra!!!

SK Slavia Velký Borek - TJ Kly  4:2 (Dvořák z pen., Pešan)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Dvořák, Lajn, Vondrák - Hulička, Svoboda, Procházka, Sobotka - Pešan, Panis
Náhradníci: Pilař