A tým - Prohra v Byšicích

A tým - Prohra v Byšicích - obrázek

A tým prohrál v Byšicích 2:1.
Před velkým publikem se v první půli ani jeden z týmů nedostal do nějakého souvislého tlaku, ale na konci prvního dějství zakončil do prázdné branky centr z pravé strany Lauda, vlasatý útočník domácích. Do druhého poločasu jsme tedy vstupovali za nepříznivého stavu 1:0. Pak se nechal zbytečně vyloučit náš stoper Hulička, první žlutou kartu totiž dostal v první půli za kecy a druhou za faul, urval totiž jednoho co šel sám na bránu skoro. Rozhodčímu potom unikali některé fauly, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Nejprve byl ve vápně faulován střídající Kurc, ale rozhodčí nechal hru běžet. Po asi pěti minutách zahrál domácí hráč v šestnáctce rukou, a to už rozhodčí nemohl nechat jen tak, z penalty vyrovnal Hříbal, který předvedl vynikající výkon, přestože s týmem netrénuje, pořád je v tom Německu a jezdí jen občas na zápasy. Penaltu pro Vás natočil hlavní kameraman TJ Kly TV:

Jenže pak se domácí znovu dostali do vedení, znovu Lauda, znovu do prázdné. Jeden od nich dokonce dostal taky červenou, ale ani to už nám nepomohlo, vyrovnat se nám již nepodařilo. Zůstáváme tak na předposledním místě tabulky, jenže je to tam tak namačkaný, že šest bodů plus a jsme pátí. Teď nás čeká série pěti důležitých zápasů, Vojkovice doma, v Beřkovicích, s Nelahozevsí, v Hoříně a s Čechií, takže to vidim na patnáct bodů a jsme za vodou!!!!

Vitana Byšice - TJ Kly  2:1 (2x Lauda - Hříbal)

Sestava TJ Kly: Brož - Pilař, Lajn, Hulička, Vondrák - Svoboda, Hříbal, Procházka V., Sobotka - Panis, Zelenka