Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Průběh zimní přípravy

A tým - Průběh zimní přípravy - obrázek

A tým - Průběh zimní přípravy - obrázek

mirkinho - Jelikož mi stále chodí zvídavé dopisy od fanoušků z celého světa, přináším update pro všechny, kteří touží po informacích o kelském fotbale.
V přípravě jsme odehráli zatím 4 zápasy. První se uskutečnil 4. února v Hostíně, kde nás přivítala Čechie. Byla velká zima a terén byl zmrzlý, takže se o nějakém fotbale moc mluvit nedá. Zápas byl vyrovnaný, ale trefili se pouze Kralupští, takže jsme prohráli 1:0. 

Další zápas byl také přátelský, sehrál se 25. února na umělce na Mělníku. S chlapci z Dolan jsme remizovali 1:1, trefil se Palanský. Dolany hrají druhou skupinu 3. třídy a jsou po podzimu na prvním místě. Remíza asi byla zasloužená, šance byly na obou stranách, ke konci zápasu jsme nad hosty možná měli převahu po fyzické stránce, ale k dalšímu gólu už to bohužel nevedlo.

První zápas ve skupině Českého poháru mužů jsme sehráli s Velkým Borkem 3. března na mělnické umělce. Po vyrovnaném průběhu hry a spoustě šancí na obou stranách jsme odešli s prohrou 1:0, kterou jsme si dle mého názoru nezasloužili. 

Zatím poslední zápas tohoto roku se odehrál tuto sobotu v Tuhani, kde nás hostily Všetaty. Hned od začátku jsme měli jasně navrch a hlavně díky 3 gólům Jirky Zelenky jsme vyhráli 5:2. Po jednom gólu přidali ještě Palanský a Zíta.

Tréninky probíhaly v Obříství v hale, kde sice panují provizorní podmínky, ale myslím, že tréninky měly smysl a že nám dost daly. Od tohoto týdne se bude trénovat venku na hřišti, první venkovní trénink tedy teď ve čtvrtek, tj. 15.3. Trénink ale bude neveřejný, protože budeme trénovat standartky.
14.03.2012 00:36:44
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one