A tým - První zápas skončil špatně

A tým - První zápas skončil špatně - obrázek

A tým prohrál první mistrovský zápas s Tišicemi, a to poměrem 1:4.
Tišice přijeli na naše hřiště v roli favorita, mají totiž postupové ambice, před zápasem měli na první Záryby ztrátu jen 3 body. To se také potvrdilo, již po zhruba deseti minutách se hosté poprvé trefili. Po centru z levé strany se tečovaná střela dostala až za záda našeho Brože. Na to jsme však ještě odpověděli, rychlonohý Pešan přihrávku zachytil ještě na hřišti a z úhlu se řítil sám na brankáře hostů. Ten ještě Pešanův pokus vyrazil, na dorážku Panise však již nestačil - 1:1. Vyrovnaný stav se ještě do přestávky měnil, naše obrana se totiž nedohodla a hostující útočník se štěstím prostřelil našeho brankáře. V druhé půli se nejprve dostal do velké šance znovu Panis, jenže jeho prudká střela skončila jen na tyči. Naopak na druhé straně se ještě dvakrát prosadili útočící hráči Tišic. Kelské "áčko" tak první zápas jarní sezony nezvládlo a po individuálních chybách v obraně prohrálo 4:1. Navíc se zranil Zdeněk Kozák, který kvůli problémům se stehnem střídal již v sedmé minutě.

TJ Kly - Sokol Tišice  1:4 (Panis - Holomek, Karlík, Prejzek, Krupička)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Dvořák, Lajn, Sobotka - Svoboda, Hříbal, Procházka, Panis - Kozák, Pešan
Náhradníci: Veselý, Hulička, Vondrák, Pilař

Střídání: 7. Hulička za Kozáka, 51. Veselý za Procházku, 73. Vondrák za Panise

ŽK: Zelenka (nevim jestli je to vše)

ČK: nikdo