Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - S Vojkovicemi bez branek

A tým - S Vojkovicemi bez branek. - obrázek

A tým - S Vojkovicemi bez branek. - obrázek

A tým doma s Vojkovicemi po své převaze jen remizoval 0:0.
Nejdřív se chci omluvit za zpoždění článku, fakt jsem vůbec nestíhal. O to obsáhlejší to snad dneska bude. Takže k zápasu - Sešlo se jen 12 lidí, nevím, kde byli ostatní, asi někde na švestkách. Na střídačce byl jen Petr Pilař alias Dědek a zkušený kouč Blažena. Náš tým měl od začátku zápasu převahu, do první šance se dostal Tonda Kurc, ale z vápna trefil jen tyč. Do konce první půle měl šanci ještě Vráťa Procházka, ten ale také nerozvlnil modrobílou síť našeho svatostánku. Do půle se již naši hráči do gólovky nedostali, o hostech ani nemluvim.

V druhém poločase jsme se znovu dostali do pár obrovských šancí, jednu z nich měl znovu Vráťa Procházka, ale míč netrefil ideálně a přestřelil. Zajímavý slovník prokázal gólman hostů po faulu našeho Pešana, proto si v tomto videu zapněte zvuk (jen vy, co vám bylo 18, ať mě nezavřou). Jo a všimněte si taky toho začátečního titulku, pěkný ne?:-)

Dál jsem natočil šanci našich plejerů z trestňáku, po které následuje žlutá karta pro Ondru Svobodu, který tak potvrzuje 1.místo v tabulce "Zlý muž":
Pak následuje video, na kterém není žádná zajímavá akce, ale tak když už jsem ho natočil...
No a ke konci zápasu se zrodila další obrovská šance pro nás, protože trestňáky z podobných pozic umí takhle dobře zahrávat jen David Beckham a Jirka Hulička. (Jirka samozřejmě líp, Beckham je druhej):
Škoda, co? No nic, už se do 90 minut nic víc nevešlo a tak jsme smolně remizovali....Jo a za týden si jedeme pro tři body do Dolních Beřkovic, fanklub ale zájezd nepořádá, tak se musíte dopravit sami.

TJ Kly - SK Vojkovice  0:0

Sestava TJ Kly: Brož - Sobotka, Dvořák, Lajn, Vondrák - Hulička, Svoboda, Procházka, Pešan - Kurc, Zelenka
Náhradníci: Pilař

ŽK: Pešan, Svoboda

ČK: nikdo

Diváků: hafo

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Procházka

Fotky jsou v Galerii nebo zde.


07.05.2008 21:18:31
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one