A tým - Třetí remíza v řadě

A tým - Třetí remíza v řadě - obrázek

Tentokrát doma s Nelahozevsí, 1:1.
Zápas vypadal ze začátku slibně, nejprve se do šance dostal Lajn s Pešanem, centr Huličky si tito dva však vzájemně zablokovali a tak nedali góla ani jeden. Ve druhé velké šanci se ocitl Hulička, když mu míč proklouzl mezi obránci a on stál sám před gólmanem hostů. A nemýlil se - 1:0. Naše vedení však dlouho nevydrželo, na druhé straně se totiž trefil Fridrich. Po centru z pravé strany se prosadil z blízka hlavou. Asi všichni diváci se shodli, že jinak normální zápas pokazil rozhodčí, který dával opravdu nesmyslné karty na obou stranách. Třeba Jirka Hulička se šel v přerušené hře bez dovolení rozhodčího napít, ale na hřiště se vrátil až když se hrálo. V druhé půli začal rozhodčí sázet i červené - jako první ji dostal hráč hostů v 60.minutě za faul, pak v 85. Pešan po druhé žluté kartě (tu první dostal v první půli za to, že měl při hře řetízek), a v 89.minutě přišla asi ta nejabsurdnější situace z celého zápasu. Náš Lajn byl faulován těsně před vápnem, rozhodčí proto správně odpískal faul, přiběhl k místu incidentu a ukázal na bránu hostů. Jenže to se hráčům Nelahozevsi z neznámého důvodu nelíbilo a jeden z nich dostal za slovní urážku rozhodčího červenou kartu. No a když odešel do kabin a mělo se pokračovat ve hře, přímý kop kopali hosté :D:D. Poslední červená karta přišla až po ukončení zápasu, dostal ji Jarda Kohout zase za slovní urážku rozhodčího. Jinak v druhé půli už to byl takový o ničem fotbal, hra byla hodně rozkouskovaná. Nicméně za zbytečnou remízu si můžeme sami. A v sobotu jedeme do Hořína pro tři body!!!

Videa ze zápasu: Na prvním je náš roh a pak normální hra, a na druhém videu je druhá žlutá + červená Pešana

TJ Kly - PTZ Nelahozeves  1:1 (Hulička - Fridrich)

Sestava TJ Kly: Brož - Pilař, Dvořák, Lajn, Vondrák - Hulička, Procházka, Zelenka, Svoboda - Pešan, Kurc
Náhradníci: Sobotka, Kohout J., Panis

ŽK: Pilař, Zelenka, Vondrák, Veselý, Dvořák, Hulička, Pešan, Kohout

ČK: Kohout, Pešan (po druhé žluté kartě)

Diváků: nevim, rozbily se turnikety

Muž zápasu podle Tjkly.wgz.cz: Svoboda