Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

A tým - Trocha statistiky

A tým - Trocha statistiky - obrázek

A tým - Trocha statistiky - obrázek

Fotbalový podzim je u konce a tak je na řadě řeč čísel.
Nejtrestanějším hráčem A týmu co do počtu žlutých a červených karet se stal Ondřej Svoboda s pěti žlutými kartami. Jedinou červenou kartu má po půlce sezóny na kontě Martin Veselý.

Nejlepším střelcem týmu se stal s pěti brankami Tomáš Hříbal, čtyři góly má na kontě Lukáš Sochor, tři branky vstřelil Svatobor Joachymstál, dva góly vsítil Marek Burian a jednou se do střeleckých statistik zapsali Dvořák, Lajn, Svoboda, Vondrák a Zelenka.

Nejčastěji byl redakcí Tjkly.wgz.cz vyhlášen jako nejlepší hráč utkání Tomáš Hříbal, který hrál nejlépe čtyřikrát. Následují Joachymstál s Dvořákem s třemi zápisi, dvakrát byl mužem zápasu vyhlášen Lajn a jednou Svoboda.

V hodnocení trenéra Bláhy zvítězil pro změnu Hříbal s průměrem 7.8, jenž byl hodnocen desetkrát ze třinácti zápasů. Druhé místo obsadil Lajn s průměrem 7.29 a pomyslnou bronzovou medaili získal Joachymstál s průměrem 6.87.

Nejvíce zápasů, tedy 13, odehrálo 6 hráčů: Brož, Dvořák, Svoboda, Zelenka, Sochor a Burian.

A nakonec tabulka. Po podzimní části se A tým umístil na 8. místě s celkovým počtem 16 bodů za pět výher a jednu remízu. Skóre činí 19:28. Na první tým tabulky, Veltrusy, A týmu chybí 14 bodů a naopak od posledního Hořína ho dělí 13 bodů. Celou tabulka okresního přeboru najdete zde.
15.11.2007 20:54:29
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one