A tým - V prvním zápase jen remíza

A tým - V prvním zápase jen remíza - obrázek

V prvním zápase skupiny Českého poháru mužů A tým jen remizoval 1:1 s mužstvem FK Vysoká B.
V mužstvu hostů se však objevilo mnoho hráčů z A týmu a hra tomu také nasvědčovala - hrál se vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. V první půli se ale prosadili jen hosté, a to když se naše obrana nedohodla a na tečovanou střelu hostujícího kapitána již Brož nedosáhl. Na druhé straně se nic závažného nestalo, střely z dálky buď kryl gólman Vysoké, nebo jim chyběla přesnost. V druhé půli se na hráčích obou týmů začala projevovat únava, Vysoká hrála i v sobotu a naši hráči se právě v sobotu vrátili z pětidenního kondičního soustředění v Sedmihorkách. Přesto se kelákům podařilo vytvořit si soustavný tlak, který vyústil ve vyrovnávací branku. V 74. minutě se do vzduchu zavěsil Hulička a Pešanův skvělý centr proměnil v gól. Následně se již ani jeden z týmů nedostal do nějaké vyložené šance a tak se body zaslouženě dělily. V dalším zápase 1.skupiny poháru se utkal Liběchov s Tuhaní. Zápas skončil výhrou Liběchova 4:1. Příští týden se utkáme právě s Tuhaní.

TJ Kly - FK Vysoká B 1:1 (74. Hulička)

Sestava TJ Kly: Brož - Zelenka, Dvořák, Lajn, Veselý - Svoboda, Hulička, Hříbal, Panis - Pešan, Vondrák
Náhradníci: Kurc, Pilař