A tým - V Tuhani bez problémů

Nový příspěvek - obrázek

V Tuhani se žádné překvapení nekonalo, A tým domácí doslova přejel, zvítězil v poměru 11:0!!!
Vítězství Kel se více méně očekávalo již dávno před zápasem. Sokol Tuhaň je účastníkem 4., tedy poslední třídy a v ní okupuje poslední místo. Papírově lehčího soupeře jsme si tedy nemohli přát a zápas tak i vypadal. Hráči Tuhaňe jakoby byli smířeni s porážkou, ze začátku sice chvíli vzdorovali, po prvním gólu se však totálně položili a inkasovali ještě desetkrát. První, již zmiňovanou branku vstřelil Tomáš Hříbal z penalty. Dále se do poločasu trefil Vondrák, Zelenka a dvakrát Panis. V druhé půli kanonáda Kel pokračovala, ještě dvakrát se trefil Panis, další branku přidal Svoboda, dvakrát se trefil také Hulička. Podruhé se trefil také Zelenka, který nejspíš vyhrál souboj nejhezčích gólů v tomto zápase. Vyslal totiž bombu ze třiceti metrů, která zapadla přímo do pravého horního rohu branky domácích. Domácí Tuhaň se prakticky na žádnou větší šanci nezmohla, snad jen střela v závěru utkání stojí za pozornost, ovšem tu Brož s přehledem vyrazil na roh. Rozhodčímu se jakoby zdálo líto tuhaňských fotbalistů, neodpískal totiž nejméně dvě evidentní penalty. "Vždyť už je to jedno, už to ukonči, nemá to cenu, " znělo ze strany fanoušků. Potešen tak může být hlavně trenér Bláha, jehož hráči si zahráli klidný fotbálek a spravili si chuť spoustou gólů. V tabulce 1.skupiny Českého poháru mužů si tak Kly připsali tři body, spolu s remízou z minulého týdne jsou to již body 4. Příští týden se utkáme s Liběchovem, znovu na neratovické umělé trávě. Začátek je v 15:00.

Sokol Tuhaň - TJ Kly  0:11(4x Panis, 2x Zelenka, 2x Hulička, Svoboda, Hříbal, Vondrák)

Sestava TJ Kly: Brož - Pilař, Dvořák, Veselý, Sobotka - Zelenka, Hulička, Hříbal, Svoboda - Vondrák, Panis
Náhradníci: Kohout L.

ŽK: nikdo

ČK: nikdo