A tým - Veledůležitá domácí výhra

A tým - Veledůležitá domácí výhra - obrázek

V možná klíčovém zápase sezóny A tým porazil Čečelice hladce 3:0.
Tento zápas byl ohromně důležitý - prohra by nejspíš znamenala sestup. Výhra nás naopak posunula do dobré pozice - před posledním zápasem na Pšovce B máme na PTZ Nelahozeves náskok 2 body, na Velký Borek dokonce 4, jenže ten ještě dnes hraje doma od 17:00 s Veltrusami. Po dnešku již tedy můžeme být zachráněni - zda se tak stalo, to se dozvíte hned po skončení zápasu Velkého Borku, tzn. okolo půl osmé. Teď již k zápasu - protože se hrál poslední domácí zápas sezóny, ještě před začátkem proběhlo týmové focení, fotku najdete v galerii fotek z dnešního zápasu. Do zápasu jsme nastoupili i s Tomášem Hřibalem v sestavě, přijel nám pomoct z Německa, kde je na pracovní stáži. A jeho pomoc byla znát - ve 24. minutě totiž z voleje z dvaceti metrů trefil šibenici čečelické branky a my jsme tak vedli 1:0. Ještě před naším prvním gólem musel vystřídat Ondra Svoboda, kterého trápí zranění kolene z minulého týdne. Nahradil ho Pavel Panis, který se ale také zranil a v poločase musel být kvůli naraženému ramenu střídán Tondou Kurcem. Čečelice hráli špatně, asi se na nich podepsala i únava ze čtvrtečního dohrávaného utkání proti Veltrusám, které vyhrály 4:3. Ještě do konce první půle jsme zvýšili vedení na 2:0, ve 42.minutě se také z dálky trefil Tomáš Lajn. Do druhého poločasu jsme tak vstupovali s pohodovým náskokem dvou gólů, no a když v 52. minutě pojistil naše vedení svou trefou také z dálky Martin Veselý, bylo po zápase. Čečelice se již na nic nezmohly a my jsme tak mohli slavit tři důležité body. Když to byl ten poslední mač doma, natočil jsem i pár videí, na tom prvním je nepovedená hlavička Tomáše Sobotky po trestňáku Kuby Vondráka: