A tým vyhrál Český pohár mužů!

A tým ve středu dosáhl historického úspěchu - v Horních Beřkovicích vydoloval výsledek, který stačil k celkové výhře Českého poháru mužů!
Před týdnem finále začalo zápasem ve Klích. Horní Beřkovice na nás vyrukovaly s aktivní hrou a zdálo se, že hrají lépe než většina našich dosavadních soupeřů v Okresním přeboru. Poločas skončil 1:1. Po změně stran jsme se dostali do vedení po druhém gólu Morávka. Hosté následně měli skvělou možnost tento stav zvrátit, Brož ale penaltový pokus vychytal. Vítězství 2:1 nám tak dávalo slibnou šanci do odvety.

Tu jsme začali dobře - hned v 10. minutě otevřel skóre Morávek. Bohužel jsme však po této trefě hodně polevili a domácí to potrestali hned třemi góly v řadě. Za stavu 3:1 by tedy turnaj vyhrály Beřkovice. Ještě do přestávky si domácí ale dali vlastní gól, takže se strany měnily za stavu 3:2. Dlouho to vypadalo, že takto zápas i skončí, protože útočníci na obou stranách nebyli s to se trefit. Až střídající Rechcígl vyrovnal 10 minut před koncem na 3:3. V tuto chvíli tedy domácí museli vstřelit dvě branky, aby finále vyhráli. Jednu stihli, ale na druhou už síly nezbyly, a tak jsme i po prohře 4:3 mohli slavit celkové vítězství v turnaji.

V historii TJ Kly jsme přitom tento turnaj ještě nevyhráli. Vítězství nám zaručuje postup do další fáze poháru, která se odehraje v létě.