B tým - 10. kolo - Sokol Dřínov

B tým - 10. kolo - Sokol Dřínov - obrázek

Lukáš Kohout - Zápas o první místo jsme zvládli na výbornou - vyhráli jsme 6:0. Více...
Přijel k nám soupeř, který byl před utkáním na druhém místě - o dva body za námi. Stačilo mu tedy vyhrát a posunul by se na první místo tabulky. Prvním deset minut jsme byli dost aktivní, pak začaly přicházet šance na obou stranách, a to i proto, že naše obrana asi potřebovala chvíli na rozehrání se. Střeleckou chuť našeho útoku jako první potvrdil Jarda Kohout a zanedlouho po nedorozumění v hostující obraně i Kurc. Další šance měli Kohout i Zíta, ale vyřešili je špatně, kdyby místo střel ze strany volili přihrávky, mohly to být góly jako na zlatém podnose. První poločas jsme tedy vyhráli 2:0. Cílem do druhé půle bylo nepolevit. Hned v úvodu druhého dějství definitivně zlomil odpor soupeře hlavou Kurc a Dřínov si přestal vytvářet dobré šance. Namlsaný Kurc okolo 65. minuty úspěšně zaútočil na čistý hattrick. Další šance využil po centru ze strany Hulička a svou druhou branku v utkání přidal Kohout střelou zpoza vápna - 6:0. Občas se od kopaček hráčů Dřínova jiskřilo, ale důležité je, že se nikdo nezranil. Dle mého názoru byl Kurc nejlepším hráčem utkání.

Příští týden nás čeká poslední zápas podzimu, v neděli jedeme do Kralup. Rozlučka bude o týden později - v sobotu 12.11. od 16:00 ve Klích v hospodě U Martina.

TJ Kly B - Sokol Dřínov  6:0 (3x Kurc, 2x Kohout J., Hulička)

Sestava TJ Kly: Háze  - Veselý, Blažek, Král, Fišera - Pilař (71. Lajmr), Zelenka P.(C), Hulička, Kurc - Kohout J., Zíta (65. Stránský)

Rozhodčí: Růžička

ŽK: Blažek, Kohout J., Veselý