B tým - 10. kolo - Vitana Byšice B

B tým - 10. kolo - Vitana Byšice B - obrázek

bursič - B tým v divokém zápase porazil soupeře z Byšic.
V 10. kole přivítal domácí B tým rezervu Byšic. Po minulém utkání, kdy B tým poprvé neskóroval, se čekalo co předvede v tomto utkání. Utkání bylo velmi vyrovnané. Ze začátku měli sice hosté více příležitostí na vstřelení branky. Jednou dokonce Fišera nadvakrát vykopával z brankové čáry. Nejprve dostihl hlavičku soupeře a poté vykopl i odraz od brankáře Házeho. Do vedení šli však domácí, když na polovině dostal balon do běhu Zíta a svůj nájezd z poloviny hřiště, nikým neatakován, dopravil až do branky hostí. Utkání bylo velmi vyhecované o čem svědčí i počet žlutých karet. První poločas jich padlo 7, dvě na straně domácích a pět na straně hostů. V prvním poločase padaly jen karty žluté, to ve druhém poločase, už byly k vidění jiné barvy. Jako první si červený kartónek prohlédl Fišera a jeden z hostujících hráčů, za vzájemnou strkanici. Jako třetí byl vyloučen hostující kapitán, za nevybíravá slovník směr k rozhodčímu a posledním, kdo předčasně okusil teplotu vody v kelských sprchách, byl domácí Blažek, za faul na hostujícího hráče. To už však domácí vedli 2:0, když si Kurcovu střelu do tyče, srazil kolenem do vlastní branky stoper Byšic. V závěru utkání bylo na hřišti celkem dost prostoru, po kterém se prohánělo o 4 hráče méně než na začátku utkání. Nic podstatného se však už neodehrálo a domácí vítězství 2:0 uhájily.