B tým - 11. kolo - Čechie Kralupy B

B tým - 11. kolo - Čechie Kralupy B - obrázek

Lukáš Kohout - Veleúspěšný podzim jsme zakončili výhrou 2:1 v Kralupech. Více...
V posledním zápase podzimu jsme hlavně nechtěli prohrát a to se povedlo. Na domácí Čechii bylo znát, že někteří hráči mají zkušenosti s hokejem, byl důrazní a volili kratší přihrávky. Od začátku jsme se snažili hrát dopředu, ale často zbrklé a nepřesné přihrávky kazily potencionální příležitosti. Naše záloha měla být dozadu důslednější, chyběla jim lehce šťáva, přesto bych řekl, že jsme po prvním poločase vedli zaslouženě 1:0. Ve 45. minutě prokličkoval celé hřiště Jarda Kohout a tvrdou střelou vedle brankářovy nohy mu nedal nejmenší šanci. Ještě bych zmínil Stránského stoprocentní šanci, který sám před brankářem zklamal. Soupeř měl nějaké náznaky šancí, ale k žádným vážnějším střelám se nedostal.

Druhý poločas začal z naší strany nedůsledně a s dírami v obraně. Přesto se v 50. minutě řítil sám na brankáře Zíta, ale zakopl míč 5 metrů vedle. Další šanci, podobnou té Zítově, měl Kurc. Vystřelil lépe, jenže domácí brankář se vyznamenal. Jak se má v podobných situacích zakončovat ukázal Kohout a zvýšil tak na 2:0. V 75. minutě vystřídal náš poslední hráč a o minutu později se zranil Král. Zápas tedy dohrál v útoku a na stopera se posunul Stránský. V 85. minutě domácí snížili po chybě ve středu hřiště. Pilař přihrával Bursovi, který ale bohužel podklouzl a bylo z toho přečíslení. Do konce utkání už ale naštěstí žádný gól nepadl. Nejaktivnějšími hráči byli Kohout a Veselý.

Přezimujeme tedy na prvním místě s pětibodovým náskokem na druhý Dřínov. Nejlepšími střelci jsou Kohout s 12 góly, Kurc s 8 brankami a Hulička s 5. Ve žlutých kartách vede Blažek se čtyřmi kusy. Rozlučka se nakonec nebude konat 12.11., jak bylo původně plánováno, ale musí se ještě dohodnout.

FK Čechie Kralupy B - TJ Kly B  1:2 (2x Kohout J.)

Sestava TJ Kly: Háze - Veselý, Blažek, Král (C), Fišera - Pilař, Hulička, Stránský, Kurc (75. Lajmr) - Kohout J., Zíta (55. Bursa)

ŽK: nikdo

Rozhodčí: Dvořák