B tým - 11. kolo - SK Slavia Velký Borek B

B tým - 11. kolo - SK Slavia Velký Borek B - obrázek

bursič - B tým poprvé v sezoně remizoval.
K poslednímu utkání podzimní části zajíždělo kelské béčko do nedalekého Borku. Oslabeno o hráče kteří viděli v minulém utkání červenou kartu a hráče kteří jeli s A týmem, přesto odhodlaní nepokazit svou šňůru zápasů bez porážky. Zápas byl velmi vyrovnaný. Nejdříve si šance vytvořili hosté, bohužel žádnou neproměnili a poté již převzali otěže zápasu domácí. Domácí už byly šťastnější a gól vstřelili. Další šance domácích výborně pochytal brankář Háze nebo ochranná síť za brankou. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, vytvořili si několik šancí, ale stejně jako v první půli bez gólového efektu. Hra se postupem času vyrovnávala a hrozili i domácí. V jedné šanci domácí útočník přestřelil z malého vápna prázdnou bránu, při střele, která se těsně před brankou odrazila a přeletěla nad břevnem. Hosté se i nadále snažili o vyrovnání a to se nakonec podařilo. V 85. minutě se po sérii autů proházeli až k rohovému kopu, z kterého hlavou srovnal Kurc. Hosté mohli dokonce vyhrát, ale Šimůnek v 90. minutě trefil prostor, který domácí brankář stihl špičkou kopačky vykrýt. Oba týmy se tak rozešli s remízou 1:1. Kelské béčko nasbíralo za podzimní část nádherných 28 bodů a stalo se podzimním králem soutěže.