B tým - 16. kolo - Sokol Nebužely

B tým - 16. kolo - Sokol Nebužely - obrázek

bursič - B tým poprvé v sezoně nestačil na svého soupeře

B tým cestoval do Nebužel s tím, že by se opět rád vrátil do čela tabulky. Nebužely však v posledních zápasech uhrály zajímavé výsledky a tak se zdálo, že nás zde nečeká nic jednoduchého. Hosté se dostali poměrně brzy do vedení, když se po centru Zíty prosadil Kurc. Domácím se však ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Hrálo se poměrné ostré utkání, které mladý rozhodčí příliš nezvládal udržet na uzdě. Naštěstí se nic nepřeneslo přes únosnou hranici. Druhá půle nabídla na pohled ošklivý fotbal. Ovšem, ne že by snad první půle přinesla nějaké galapředstavení. Ani jedno z mužstev si nedokázalo vypracovat vážnější šanci. Když už to vypadalo, že utkání spěje k remízovému konci, domácí udeřili. Po zmatcích před brankou, dotlačili balon v 83. minutě do sítě. Hosté se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale jejich snaha byla marná. Nebužely tak zvítězili 2:1 a pro Kly je to nečekáná, ale možná prospěšná facka.